Bogazda Yat Turu, Evlenme Teklifi ve Dogum Gunu OrganizasyonlarıBir zamanlar ve aslında halen daha dünyanın kesişme noktasında bulunan İstanbul boğazı dek kültürü ve tarihsel zenginliğini okunuşu süresince bulunduran görkemli tek site olması sebebiyle sağlam fazla boğaz turu ve tekne turu düzenleyerek bu tarihsel zenginliği sevdiklerinizle ve misafirlerinizle genişlik doğru şekilde yaşayabilirsiniz. tarihsel camiler, Topkapı Sarayı, tarihi yarımada, Karaköy, Eminönü, Kadıköy, Üsküdar, Beşiktaş okunuşu Ortaköy gibi tarihsel mekanları deniz üzerinden gezerek genişlik okşayıcı şekilde turumuzdan mahsul alabilirsiniz. yoğunluk ortasında martılara simit atarken çay yudumlamak, mükemmel eş atmosferde arkadaşlarınızla işaret keyifli dakikaları turumuz sebebiyle geçirebilirsiniz.
Yemekli boğaz turu ile kandırıcı İstanbul akşamında boğazda İstanbul ışıkları ve ay ışığı ile hep beraber evlilik yıldönümü nü sürpriz evlenme teklifleri ile süsleyerek ve kutlayarak keyifli eş ziyafet de gerçekleştirebilirsiniz. Profesyonel aşçılarımız yardımıyla hazırlanan en lezzetli yemekleri sizler göre sunarak sizlere nitelikli tek hizmeti yaşatacağız. Turlar ile düğün, nişan, işçilik yemeği, iftar organizasyonu ve tevellüt günü kutlamaları gibi sağlam çok hizmetimiz web sitemiz mevcuttur. yalnızca boğaz turu da yaparak en okşayıcı şekilde istanbul’da gününüzü geçirebilir ve keyifli zamanlar yaşayabilirsiniz.
Bir hafta sonu arkadaşlarınızla toplanarak doğru çağ giyinmek hakkında ideal bir kez aktivite olacaktır. web sitemizi incele Boğaz turu İstanbul hakkında vazgeçilmez sadece etkinliktir. Yurtdışından yahut şehir dışından gelen misafirlerinizi de boğaz turu ile gezintiye göstermek sizler kendince arkadaşlarınızın gözünde tam müşterek intiba bırakacaktır. kusursuz müşterek eksperyans ile okşayıcı İstanbul’u en yararlı şekilde saymak istiyorsanız sizleri bekliyoruz.
yat kiralama ile birlikte artık organizasyonlar çok henüz alımlı okunuşu çok daha eğlenceli. Her muhtelif isteğinize bakılırsa düğün, nişan, işlem yemeği, iftar organizasyonu, tevellüt haset organizasyonu okunuşu mezuniyet baloları gibi organizasyonlara yatlarımızı kiralayabilir ve boğazda mükemmel dakikalar geçirebilirsiniz. Saatlik veya muhtıra olarak kiralanan aşırı kamaralı yatlarımız ile havza kiralama hizmeti sayesinde siz ve dostlarınız en iyi şekilde çağ geçirebilecek, sevdiklerinizle unutulmaz dakikalar yaşayarak kusursuz bir kez gün geçirebileceksiniz.
Yatlagezi.com olarak boğazda yat kiralama hizmeti aldığınız da tecrübeli kaptanlarımız sayesinde en kazançlı şekilde sizleri gezdirip ve yüzme turları ile İstanbul’un güzelliklerinin tadına varabileceksiniz. bütün isteklerinizi bize ilettikten sonra çalışmalara başlar ve müessiriyet gününe büyüklüğünde amade ederiz.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *